شرایط و قوانین استفاده از استوک مستوک و سیاست حفظ حریم خصوصی

کاربران با ثبت‌نام در اپلیکیشن استوک‌مستوک و همچنین با هر بار استفاده از آن، می‌پذیرند که شرایط و قوانین را به‌طور کامل مطالعه کرده و بااطلاع کامل از شرایط و معانی آن‌ها را پذیرفته‌اند. لازم به ذکر است که این شرایط مکن است در طول زمان تغییر پیدا کنند و استفاده‌ی کاربران از این اپلیکیشن به‌منظور پذیرش تغییرات مذکور می‌باشد.

1- حساب کاربری:

1-1- حساب کاربری: حساب کاربری عبارت است از حسابی که کاربران برای استفاده از خدمات استوک‌مستوک و ثبت آگهی با واردکردن اطلاعات موردنظر در اپلیکیشن ایجاد می‌کنند و می‌توانند از طریق آن از خدمات استوک‌مستوک بهره‌مند شوند. برای ایجاد حساب کاربری شرایط زیر الزامی می‌باشد:

1. داشتن 18 سال شمسی

2. تکمیل فرم مشخصات از قبیل نام، نام خانوادگی و شماره‌ی تلفن همراه

3. هر شخص  تنها مجاز به افتتاح یک حساب کاربری در استوک‌مستوک می‌باشد.

1-2- کاربران می‌پذیرند که کلیه‌ی اطلاعات درخواستی واردشده در اپلیکیشن مطابق با واقعیت بوده و صحت اطلاعات مندرج در حساب خود را می‌پذیرند. همچنین متعهد می‌شوند که در صورت تغییر بخشی از اطلاعات، اطلاعات موجود در اپلیکیشن را به‌روزرسانی کنند. در صورت اثبات خلاف این موضوع یا واردکردن اطلاعات نادرست، استوک‌مستوک هیچ مسئولیتی در قبال مشکلات و خسارات ناشی از عدم اعتبار اطلاعات بر عهده نخواهد داشت.

2- حریم خصوصی کاربران

2-1- استوک‌مستوک موظف است به حفاظت از اطلاعات شخصی افرادی می‌باشد که از اپلیکیشن استفاده می‌کنند و متعهد می‌شود که تا حد توان از حریم شخصی افراد حفاظت کره و به آن احترام بگذارد.

2-2- اطلاعاتی که پس از ایجاد حساب کاربری در اختیار استوک‌مستوک قرار می‌گیرد که شامل شماره تلفن همراه، نام، نام خانوادگی، آدرس، ایمیل، عکس پروفایل و شماره شبا است در سرورهای استوک‌مستوک نگهداری شده و استوک‌مستوک متعهد می‌شود که در خصوص حفظ اطلاعات شخصی که شما در اختیار آن می‌گذارید کوشا باشد و از آن محافظت کند.

3- استوک‌مستوک از اطلاعات شما چه استفاده‌ای می‌کند؟

3-1- اطلاعاتی که شما در اختیار استوک‌مستوک می‌گذارید به‌منظور استفاده از خدمات اپلیکیشن بوده و برای ارائه‌ی بهترین خدمات با بیشترین امنیت صورت می‌گیرد. موارد عمده استفاده از اطلاعات شما در بازار به شرح زیر بوده که به‌منظور بهبود ارائه‌ی خدمات به شما کاربران محترم می‌باشد:

3-1-1- ارائه خدمات با بهترین عملکرد برای کاربران

3-1-2-  انجام و تکمیل تراکنش‌ها و خریدها

3-1-3- اطلاع‌رسانی رخدادها و تغییرات مهم

3-1-4- انجام مکاتبات و تماس برای خرید ابزارآلات و اقلام موجود در آگهی‌ها

4- امنیت اطلاعات شخصی

4-1- یکی از مهم‌ترین اولویت‌های استوک‌مستوک حفاظت از اطلاعات حساب کاربران و جلوگیری از دسترسی‌های غیرمجاز به این اطلاعات می‌باشد.

4-2- برای هر بار ورود به‌حساب کاربری در استوک‌مستوک از رمز عبور یک‌بارمصرف (OTP) استفاده می‌شود که تنها با دسترسی به شماره تلفن همراهی که حساب کاربری خود را در استوک‌مستوک ایجاد کرده‌اید امکان‌پذیر است.

4-3- اطلاعات حساب یا کارت‌بانکی که در زمان پرداخت وارد می‌کنید در درگاه بانک وارد می‌شود و به‌هیچ‌عنوان در اپلیکیشن دریافت و ذخیره نمی‌شود.

4-4- لازم به ذکر است که با تمام‌رویه‌های امنیتی که استوک‌مستوک مطابق با قانون اتخاذ کرده است، متأسفانه تدابیر امنیتی را نمی‌توان به‌صورت صددرصد تضمین نمود، بنابراین کاربران نیز باید از اطلاعات حساب کاربری خود محافظت کرده و آن را در اختیار اشخاص ثالث قرار ندهند.